balickytm50_2

Elektronický zabezpečovací systém (EZS)

V případě zájmu zákazníka je, po zhlédnutí objektu, ZDARMA vypracován v co nejkratším termínu, návrh systému EZS včetně postupu prací a cenové kalkulace. Dle našich profesionálních zkušeností doporučujeme zabezpečení objektů účelově, dle rozmístění majetku zákazníka a přístupových napadnutelných cest pachatele. Instalujeme kvalitní komponenty výrobce PARADOX, ústředen DIGIPLEX EVO HD, SPECTRA, MAGELLAN, které jsou plně kompatibilní s pultem centrální ochrany, splňující i náročné požadavky zákazníků. Cenová nabídka je zpracována bezplatně a zcela nezávisle. Využijte nezávaznou poptávku pro bezpečnostní systém.

 

Záruka a servis

Na veškeré zařízení EZS poskytujeme 24 měsíční záruku a servis (v příp. uzavření smlouvy o poskytnutí servisu) do 24 hodin pro odstraňování poruch včetně pravidelných prohlídek a údržby dle příslušných norem. Veškeré dodané zařízení má homologační osvědčení plně vyhovující příslušným stupňům zabezpečení. Poruchy lze hlásit nonstop na naše monitorovací pracoviště, kde po nahlášení naši servisní pracovníci zajistí odstranění závady  nejbližším možném termínu.

 

Aplikace Insite Gold™

Ovládejte svůj alarm pomocí mobilu či tabletu. Paradox Insite Gold™ Vám tak podá přehled o stavu vašeho domova nebo kanceláře kdekoliv, kdykoliv, a to přímo z displeje vašeho smartphonu nebo obrazovky webového prohlížeče.

Zabezpečovací systém paradox umožňuje přímo instalovat do systému infradetektor pohybu s vestavěnou wifi kamerou s přenosem obrazu a zvuku. Náhled videa na kameře online, zobrazení příčiny poplachové události s videosekvencí v aplikaci v mobilu. Možnost dalšího ovládání různého zařízeni (vrata garáže, apod.). Dálkové zapínání zabezpečovacího systému.