Elektronický zabezpečovací systém (EZS)

V případě zájmu zákazníka je, po zhlédnutí objektu, ZDARMA vypracován v co nejkratším termínu, návrh systému EZS včetně postupu prací a cenové kalkulace. Dle našich profesionálních zkušeností doporučujeme zabezpečení objektů účelově, dle rozmístění majetku zákazníka a přístupových napadnutelných cest pachatele. Instalujeme kvalitní komponenty výrobce PARADOX, ústředen DIGIPLEX EVO HD, SPECTRA, MAGELLAN, které jsou plně kompatibilní s pultem centrální ochrany, splňující i náročné požadavky zákazníků. Cenová nabídka je zpracována bezplatně a zcela nezávisle. Využijte nezávaznou poptávku pro bezpečnostní systém.

 

Kamerové systémy, dodávka a montáž

Provádíme dodávku a montáž kamerových systémů do všech typů objektů. Instalujeme kvalitní kamerové systémy s IP a HDCVI technologií s rozlišením minimálně ve full HD. Záznam z kamer je nahráván na digitální videorekordér NVR(DVR) s velkokapacitním pevným HD, který umožňuje zpětné přehrání záznamu až 1 měsíc. Záruna na veškeré komponenty je 24 měsíců a v případě poruchy je zajištěn servis našeho technika.
 
Záruka a servis

Na veškeré zařízení EZS poskytujeme 24 měsíční záruku a servis (v příp. uzavření smlouvy o poskytnutí servisu) do 24 hodin pro odstraňování poruch včetně pravidelných prohlídek a údržby dle příslušných norem. Veškeré dodané zařízení má homologační osvědčení plně vyhovující příslušným stupňům zabezpečení. Poruchy lze hlásit nonstop na naše monitorovací pracoviště, kde po nahlášení naši servisní pracovníci zajistí odstranění závady  nejbližším možném termínu.

Pro spolupracující firmy (např. montážní) můžeme nabídnout servisní činnost EZS našimi servisními techniky dle požadavků zákazníka v závislosti na typu použití zabezpečovací ústředny.

 

VÝHODA VLASTNÍ TECHNICKÉ PODPORY NON-STOP

mobil: 581 215 591 e-mail: info@mprofis.cz

Pro spolupracující firmy (např. montážní) můžeme nabídnout servisní činnost EZS našimi servisními techniky dle požadavků zákazníka v závislosti na typu použití zabezpečovací ústředny.